Порошенко бере на себе відповідальність за Дніпропетровщину після відставки Коломойського – депутат

991b917d54c80b997197bdab51aa709b1427275371.jpg

Депутат від БПП Віталій Купрій вважає, що президент Петро Порошенко бере на себе відповідальність за Дніпропетровщину та південний схід після того, як задовольнив прохання про відставку Ігоря Коломойського з посади голови Дніпропетровської ОДА.

Про це він сказав у коментарі УНІАН.

“Цим особисто пан Петро Порошенко бере відповідальність за ситуацію, яка складається не лише на Дніпропетровщині, а й, скажімо, у південно-східній частині України, починаючи із зони, яка поки що, на жаль, не підпорядковується (українській владі – УНІАН)”, – сказав депутат.

На думку Купрія, “фактично розпочалася деолігархізація”, на яку суспільство довго очікувало. “Я вважаю, що мужнім кроком будуть наступні дії щодо пана Ахметова, Пінчука та особисто Петра Порошенка, який досі володіє дуже великими статками у бізнесі”, – сказав Купрій і додав, що намагатиметься згрупувати певну кількість народних депутатів, які підніматимуть це питання у Верховній Раді.

Він зауважив, що відставка Коломойського відбулася “не свавільним рішенням, а потім судовими опротестуваннями”, а була “за взаємною згодою”.

“Я думаю, що знайдено компроміс у цій ситуації. У жодному разі Дніпропетровщина не буде йти шляхом “ДНР”, “ЛНР”, оголошувати якісь незалежні республіки”, – наголосив парламентарій.


Источник: “http://newsonline24.com.ua/poroshenko-bere-na-sebe-vidpovidalnist-za-dnipropetrovshhinu-pislya-vidstavki-kolomojskogo-deputat”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя