На вихідних Франківський драмтеатр представить "Калігулу" французького режисера Жуля Одрі

18 травня о 18.00 та 19 травня о 13.00 відбудеться прем’єра трагіфарсу "Калігула" за мотивами п’єси Альбера Камю. Режисером-постановником є новий головний режисер театру француз Жуль Одрі.


Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду


Як писав КУРС, Жуль Одрі пройшов конкурс на посаду головного режисера театру. Режисер з Парижа мав досвід успішної роботи у кількох театрах столиці Франції та в театрі міста Сан-Дені. Задіяний у компанії "Future Noir", відомий акціями на підтримку українських політичних в’язнів, у тому числі Олега Сенцова. Об этом сообщает kriminal-ua.info со ссылкой на СМИ.

Про постановку розповіли сьогодні на прес-конференції у Франківському драмтеатрі.

Вистава розповість про часи правління давньоримського імператора Калігули, що увійшли в історію безпрецедентною жорстокістю та підступністю. Жуль Одрі вважає, що причиною такого правління стало те, що Калігула в надто юному віці отримав владу.

Працювати над ідеєю Жуль почав ще чотири роки тому. Поставити "Калігулу" було ідеєю його дідуся. Жуль Одрі наголошує, що вистава є трагіфарсом. Актори працюватимуть в доволі екпресивній манері. У виставі задіяно 13 акторів, серед них чимало юних. За словами однієї з головних героїнь Надії Левченко, це перша вистава в театрі, на яку вони проводили кастинг.

Директор Франківського драмтеатру Ростислав Держипільський наголошує. що тільки вчора вперше побачив усю репетицію "Калігули" і йому дуже сподобалось, як працює Жуль Одрі. Музику до вистави написав французький композитор Франсуа Дюге.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/na_vyhidnyh_frankivskyy_dramteatr_predstavyt_kaligulu_frantsuzkogo_rezhysera_zhulya_odri_75230.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя