Ветеран АТО зі Львівщини виграв мільйон гривень у лотереї “Лото-Забава”


Черговий лотерейний мільйон знайшов свого володаря! Ветеран АТО зі Львівщини виграв один мільйон гривень у державній лотереї “Лото-Забава"

26-річний Віталій Марич досі не може оговтатися від такої удачі, адже зовсім нещодавно він про це навіть не мріяв. Усе почалося з того, що напередодні свого Дня народження чоловік купив лотерейний білет, завдяки якому життя невдовзі мало зробити запаморочливе піке. Об этом сообщает volynlife.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Під час розіграшу в мене було 2 лінії вже закреслено, а у третій лінії — однієї цифри не вистачало, я не пам’ятаю добре цю цифру, і тут якраз остання цифра випала і я закреслив третю лінію”, — розповідає пан Віталій.

Далі — все як уві сні. Підтвердження виграшу, запрошення до Києва. А там — розкішні апартаменти, білий лімузин, фотосесії та ексклюзивні заходи! Усе це, на додаток до мільйона гривень, дарує Віталію оператор державних лотерей “М.С.Л.”.

Віталію запропонували стати першим відвідувачем унікального інтерактивного Музею “Становлення української нації”, який офіційно відкриється 3 серпня 2019 року. Вітчизняні фахівці перевершили технологію Мадам Тюссо: у музеї представлені 100 фігур із медичного силікону, інтерактивні дошки, технологія 5D та багато іншого. А ексклюзивну приватну екскурсію провів мільйонеру сам засновник, автор багатьох успішних проектів, спрямованих на популяризацію української історії, культури та традицій – Валерій Галан.

Віталій зізнається: особливо близькою йому здалася експозиція про війну на сході. Протягом трьох років чоловік боронив нашу країну на Донбасі.

“Те, що роблять у музеї виставку, те як показують події з війни на Донбасі, це дуже правильно, тому що люди мають знати правду і знати все, що там творилося”, — поділився своїми враженнями переможець після відвідин музею.

На виграний мільйон пан Віталій планує придбати власний дім і автомобіль. Тим, кому вдача ще не посміхнулася, дає пораду: вірити в себе і не здаватися, бо виграє той, хто грає.

До речі, у тому ж тиражі, коли Віталій Марич отримав чек на 1 000 000 гривень, в Україні з’явився щасливчик, який зірвав 3 000 000 гривень і став 335-м мільйонером лотереї “Лото-Забава”.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/09/veteran_ato_zi_lvivschyny_vygrav_milyon_gryven_u_lotereyi_loto_zabava”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя