Кінцева мета обговорень в Мінську – поразка України і перемога Росії, - Ганущин

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин прокоментував так звану «формулу Штайнмаєра» і назвав те, що відбувається «поразкою України і перемогою Росії», передає кореспондент Гал-інфо.

Сесія Львівської обласної ради. Фото Гал-інфо, Олена Ляхович


Нагадаємо, що сьогодні, 2 жовтня, на другому пленарному засіданні позачергової сесії Львівської обласної ради депутати планують підтримати Заяву Львівської облради щодо недопущення капітуляції України у російсько-українській війні. Об этом сообщает city-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


«Під невідомою формулою, яку ніхто не бачив нам пропонують механізм, який веде нас у прірву, бо починається з легітимації бойовиків. Це закінчиться їхнім представництвом на державному рівні», — сказав Олександр Ганущин.


Він додав: «Ми, депутати і небайдужі громадяни, не хочемо цього. Зараз вже інші області також запускають механізм позачергових сесій. І це правильно. Ми будемо реагувати. Кінцева мета обговорень в Мінську – поразка України і перемога Росії. Ми, як депутати, маємо сказати рішуче ні капітуляції, яка анонсується президентом Зеленським у відкритий спосіб».


Нагадаємо, як сьогодні на сесії ЛОР зазначив голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський, звернення облради є передчасним.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/kintseva_meta_obgovoren_v_minsku__porazka_ukrainy_i_peremoga_rosii__ganushchyn_327449.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя